instrukcje bhp do pobrania za darmo

prospekt emisyjny jutrzenka
vm tyskland
simlock za darmo na sony ericssona k510i
strona 2172
kids sock love 2p
Odnośniki

 

ascii >> strona główna

Temat: Wprowadzenie


Witam!
Anna Szymanska - jestem pracownikiem Instytutu Technologii Eksploatacji - Państwowego Instytutu Badawczego (ITeE-PIB) w Radomiu.

Bardzo proszę o uważne przeczytanie tej wiadomości i rozważenie oferty współpracy w realizacji projektu wspomnianego w temacie.

ITeE-PIB wspólnie z Ministerstwem Pracy realizuje projekt współfinansowany ze srodkow Europejskiego Funduszu Spolecznego

W ramach projektu powstają opisy 200 wybranych przez Ministerstwo zawodow, w tym zawodu STRAŻNIK MIEJSKI.

Jestem koordynatorem zespołu, który taki standard dla strażnika miejskiego przygotowuje. W projekcie współpracuję z KSM Radom i KSM Gdańsk.

Na obecnym etapie - trwa ankietowanie wybranych KSM w Polsce. I tutaj mile widziana jest pomoc i wspołpraca ze strony Państwa.

Czy byłoby możliwe umieszczenie ankiety w wersji WORD na stronie aplikant.org?
Ewentualnie rozważenie innej formy współpracy, dzięki której udałoby mi się zebrać wypełnione ankiety od zainteresowanych funkcjonariuszy SM?Z panią Anią nawiazałem kontakt telefoniczny i najbardziej palącą sprawą jest przygotowanie ankiet. Dlatego wysłałem maila do pani Ani z instrukcją wklejenia załacznika .doc na forum i myslę, że wieczorem ankieta będzie juz do pobrania.

Bardzo proszę o wypełnienie, bo tak naprawdę moze to nam bardzo pomóc. Szczególnie w okresleniu zagrożeń na stanowisku, czynników ryzka itp, czym zajmie się juz osoba opracowujaca dla nas BHP.

Pozdrówka.

P.S. Norst - pamietam o nakrotkach .
Źródło: strazmiejska.to.pl/viewtopic.php?t=900
Designed by Finerdesign.com